IKEA

Sklepy IKEAIKEA to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mebli oraz artykułów wyposażenia domu. Jest jednym z największych na świecie detalistów w branży meblowej. Firma została założona w Szwecji w 1943 roku przez Ingvara Kamprada i jest znana z produkcji prostych, funkcjonalnych i przystępnych cenowo mebli, które można samodzielnie złożyć. Produkty IKEA są sprzedawane w sklepach detalicznych na całym świecie i są popularne ze względu na swój charakterystyczny styl, różnorodność oferty oraz dostępność. W sklepach IKEA można znaleźć meble do różnych pomieszczeń, akcesoria do domu, oświetlenie, tekstylia oraz artykuły dekoracyjne. Firma promuje również zrównoważone podejście do produkcji i oferuje wiele produktów ekologicznych.

Lista sklepów IKEA w Polsce, wraz z godzinami otwarcia, numerami telefonów, adresami oraz mapami.

[subpages]

Znajdź sklep IKEA blisko siebie:

IKEA to firma specjalizująca się głównie w produkcji mebli oraz artykułów dekoracyjnych i ich sprzedaży detalicznej. Produkty firmy słyną ze swej praktyczności i znanego szwedzkiego designu. Firma IKEA została założona przez Ingvara Kamprada w 1943. Jej nazwa powstała jako akronim od wyrazów: Ingvar Kamprad (imię i nazwisko założyciela) oraz Elmtaryd i Agunnaryd (farma i parafia, w której się wychował). (źródło: Wikipedia)

IKEA to wielkopowierzchniowy market w którym kupić można produkty związane z urządzaniem mieszkania. W IKEA znajdziesz meble do każdego typu pomieszczeń. Z IKEA urządzisz kuchnię, sypialnię, salon, pokój dla dziecka, ogród. Znajdziesz tam również meble żeby wyposażyć biuro. Oprócz mebli znajdziesz również lustra, ramki, elementy dekoracyjne, zabawki dla dzieci. W większości sklepów znajduje się również kawiarnia gdzie podawane są obiady i inne dania.