Leroy Merlin

Leroy Merlin to międzynarodowa sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych, narzędzi, artykułów wyposażenia wnętrz oraz artykułów ogrodniczych. Firma została założona we Francji w 1923 roku i obecnie posiada sklepy w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

Leroy Merlin oferuje szeroki wybór produktów związanych z budownictwem, remontami i aranżacją wnętrz. Ich asortyment obejmuje materiały budowlane, farby, tapety, podłogi, drzwi, okna, meble, oświetlenie, narzędzia, chemię budowlaną, instalacje sanitarno-grzewcze, artykuły do ogrodu i wiele innych. Firma jest znana z dużej różnorodności produktów, a także z możliwości skonsultowania się z fachowcami i uzyskania porad technicznych dotyczących remontów i projektów.

Sklepy Leroy Merlin są często duże i oferują szerokie przestrzenie wystawiennicze, gdzie klienci mogą zobaczyć produkty na żywo i znaleźć inspirację do swoich projektów. Firma stawia również duży nacisk na dostępność produktów, konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi klienta.

Leroy Merlin jest popularnym miejscem zakupów zarówno dla profesjonalistów, jak i dla klientów indywidualnych, którzy remontują, budują lub urządzają swoje domy i ogrody.

Lista sklepów Leroy Merlin w Polsce, wraz z godzinami otwarcia, numerami telefonów, adresami oraz mapami:
Sklepy Leroy Merlin
[subpages]