Prawa autorskie

Prawa autorskie tekstów zamieszczonych na witrynie domhome.pl należą do ich właścicieli. W większości są to teksty napisane specjalnie przez redakcję domhome.pl i prawa tych artykułów są chronione przez prawo prasowe. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody redakcji domhome.pl jest nie zgodne z prawem Polskim i innych państw. Część tekstów została opublikowana na licencji Creative Commons i pokrewnych, na mocy tych licencji teksty te mogły zostać tu opublikowane. Jeśli uważasz, że zamieszczone tu materiały naruszają Twoje prawa autorskie – proszę skontaktuj się z nami.

Na witrynie domhome.pl nie ma treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej. Na stronie nie znajdują się pliki do nagrań muzycznych, audiowizualnych, i innych do których wydawca strony domhome.pl nie posiada praw autorskich. Na domhome.pl nie znajdują się odnośniki do stron prezentujących treści pornograficzne, treści naganne moralnie i uważane powszechnie za nieetyczne.

Zdjęcia opublikowane na stronie domhome.pl zostały udostępnione do powszechnego użytku na licencji Creative Commons i licencjach pokrewnych. Oznacza to, że mogą być tu publikowane zgodnie z wytycznymi licencji. Jeśli uważasz, że zamieszczone na domhome.pl fotografie i grafiki naruszają Twoje prawa autorskie – proszę skontaktuj się z nami.

Wszystkie znaki towarowe, logotypy i nazwy firm, producentów i usługodawców zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

Ta strona jest prywatną własnością. Każdy kto publikuje komentarze, wysyła posty na forum lub przesyła materiały na konto email właściciela jednocześnie rezygnuje z praw majątkowych do nich. Prawa autorskie autora treści są zachowane. Jednak właściciel witryny domhome.pl zastrzega sobie prawo do dowolnego dysponowania przesłanymi materiałami. Łącznie z nie usuwaniem ich na żądanie autora lub poprawianie. Korzystając ze strony domhome.pl akceptujesz te warunki. Jeśli ich nie akceptujesz proszę o nie przeglądanie strony domhome.pl.